Masopustní maškarní taneční odpoledne

0

Masopustní čas nás nenechal v klidu, a tak pro nás naše Marušky připravily v sobotu 17. února v sále hotelu Valnovka taneční odpoledne s maškarní merendou. K tanci i poslechu hrála super kapela POPI Jana a Olda.
Letošní téma bylo volné a fantazie zapracovala. Navštívili nás zástupci z celého světa. Pozdrav z Asie nám přinesli sličná Indka a statný šejk ze Saúdské Arábie se svojí konkubínou. S legendární posádkou lodi korvetního kapitána Zemana připlula nejen královna Alžběta II, ale i tajemná dáma z Benátek a nesmrtelná Coco Chanel.  Z Ameriky přitančil vášnivý mexický pár.
O dobrou náladu se postarali klaunové, ani zástupci českého motorismu se nenechali zahanbit. Na zákon a pořádek dohlížel přísný policista. Pronásledoval gangstera, který ačkoliv měl svoji dámu s sebou, přepadal přítomné ženy s žádostí o taneček.
Mezi všemi lehce poletoval žlutý motýl, kterému statný zahradník slíbil na své zahrádce božský nektar.
Z říše pohádek nechyběl ani Hejkal, který nás lekal svým húúúúú. Červená Karkulka s košíčkem k babičce bábovku nedonesla, ale každému z nás dala ochutnat, mňam, byla móóoc dobrá. No a kmotra Smrtka, nám byla příznivě nakloněna a protancovala s námi celé odpoledne. Ti kamarádi, kteří masky neměli, si přesto s chutí zatančili a taky dobře se bavili.
Moc jsme si to všichni užili a s hlavou plnou melodií a s úsměvem na rtech se odebrali do svých domovů. Marušky moc děkujeme.
Sepsala Marie Benešová

 

 

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games