Načítání akcí
Hledat akce

Navigace pro zobrazení akce

Nadcházející akce › Společenské

Navigace pro seznam akcí

Duben 2018
250Kč

Tomáš Berka a Corpus Delicti

13. dubna/19:30 - 22:00
Zámek Štiřín,
Ringhofferova 711, Kamenice, 25168 Česká republika

Tomáš Berka, vynikající český kytarista a písničkář, je známý zejména na poli české folkové a folkrockové scény. Spolu s Jiřím Šornou tvoří nezaměnitelné duo s názvem Corpus Delicti. Posluchačům nabízejí nejen klasické hity, ale i novinky z repertoáru autorů.

Více informací »

Putování krajinou barona Ringhoffera

21. dubna/9:30 - 17:00
Start – Mirošovice, železniční stanice,
Mirošovice u prahy, vlaková stanice, Mirošovice u Prahy, Česká republika
+ Mapa Google

13. ročník Putování krajinou barona Ringhoffera – pěšky, na kole i koloběžce! Vydejte se s námi v sobotu 21. dubna na tradiční pochod krajem barona Ringhoffera. Cesta povede po trase naučné stezky s doprovodným programem. Podrobnosti budou doplněny.

Více informací »
Zdarma

Běh čarodějnic

30. dubna/16:00 - 22:00
Sportovní areál Kamenice,
Ringhofferova 60, Kamenice, 25168 Česká republika
+ Mapa Google

Kulturní centrum Kamenice a Komise pro sport a kulturu Vás zve na letošní Běh čarodějnic, který proběhne v sobotu 30.4. 2018 od 16:00. Start je u Kulturního domu v Kamenici. Zbytek programu bude probíhat ve Sportovním areálu u Fotbalového hřiště. Čeká nás Běh čarodějnic Přetahování Hod koštětem a další soutěže K večeru se samozřejmě můžete těšit na velký oheň a tradiční pálení čarodějnice! Odměna pro soutěžící jistá! Pro účastníky večerního ohně špekáčky zajištěny 😉 Na místě bude samozřejmě i stánek s občerstvením.

Více informací »
+ Export Listed Events