Brigáda v oboře Březka

0

Minulý rok jsem hodnotil brigádu v oboře Březka a tento rok jsem byl požádán, zda bych toto zopakoval.
Rád tak činím a musím s potěšením předeslat, že brigáda 17. dubna proběhla opět za účasti z větší části těch lidí, kteří byli již minule a kteří se nebojí přiložit ruku k dílu pro dobrou věc, tedy pro krásná zvířata, která nás cestou opět z povzdálí zvědavě pozorovala.
Tentokrát bylo větší penzum práce spíše chlapská záležitost, neboť jsme budovali čtyři dřevěné seníky. Ale i ženy se aktivně zapojily! Část z nás mezitím šla přesadit několik ovocných stromků, na kterých se podepsala zima a zřejmě i některá zvěř.
Pan oborník pro nás přichystal pohoštění, jak se říká pro každého něco, které jako minule vyvrcholilo báječnými klobásami. Měli jsme velké štěstí, že počasí k nám bylo celkem přívětivé, sice chladno, ale nepršelo. My jsme se ale zahřáli prací, na kterou jsme mohli být bez nadsázky hrdí a kterou ocenil i samotný pan Beníček. Poděkoval nám s tím, že s námi bude zase příště počítat. Udělali jsme totiž více, než bylo původně naplánováno.
Odcházeli jsme s pocitem dobře vykonané práce a s tím, že jsme reprezentovali klub „kamenických důchodců“ v tom nejlepším světle.  Za 25 zúčastněných sepsali Petr a Marie Roubíčkovi.

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games