Jak jsme prožili léto?

0

 

Příjemně strávené dopoledne  8. února u kávy se vzpomínkami na nejen letní cestování. Fotografie přiblížily atmosféru našich toulek a předali jsme si navzájem tipy na místa, kam stojí zato se někdy podívat. Všechna navštívená místa jsme označili na nástěnné mapě Česka, např. Beskydy, Kopřivnici, Štramberk, Opočno, Nové město nad Metují, lanový park Říčky, Kašperské Hory, Krkonoše, Tábor a okolí, lesy u Kardašovy Řečice atd. „Cestovali“ jsme však i za hranice České republiky a na to nám mapa již nestačila! Třeba např. do Kalifornie nebo na Krétu. Zážitky byly určitě pro všechny přínosné a inspirativní a také jsme se dozvěděli něco více o sobě navzájem. To byl ten pravý účel našeho setkání – povídat si spolu.
Tak zase někdy příště, sledujte datum příštího setkání a posílejte své fotografie, které chcete nabídnout ostatním k cestování prozatím s prstem po mapě. My se těšíme. Marie a Marie

 

 

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games

Kompletní program, promo akce, soutěže,
novinky a zajímavosti
z Kulturního centra Kamenice a knihovny.

Mějte ten nejlepší přehled přímo v emailu,
s naším newsletterem Vám nic neunikne!

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

KC Kamenice will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.