Rozloučení s rokem 2023

0

Jak jsme s klubem prožili Silvestr?
Přinášíme dvě ohlédnutí, to první od Jirky a Zdeňky Vinklerových – neúnavných a životem nabitých „harcovníků“, to druhé od „nováčka“ mezi námi – Josefa Pepy Nováka.

Silvestrovský špacír –  je to už pátý ročník. Vycházíme, počasí nám přeje, jdeme přes Novou Hospodu, Maláskovou alejí do Štiřína. Kolem opuštěného zámku s nejasnou budoucností. U studánek zastavení, zpívání ve vodárně (úžasná
akustika), občerstvení. Krásnými loukami, které za sněhu jsou běžeckými tratěmi, jdeme dál a doufáme, že zůstanou co nejdéle loukami. Přicházíme na Želivec k pergole a naše obavy, že si už nikde nesedneme, byly zbytečné. S námi je akorát plno. Vše je vzorně připravené. Praská oheň, voní silvestrovský guláš mistrně připravený naší kámoškou Péťou z bistra na Křiváčku, která nám tam často při našich pátečních vycházkách připravuje obědy. Vždy od nás dostane za odměnu Divoký tymián, ona už ví. Díky Péťo!!! Naši silvestrovští muzikanti Felix, Vašek, Honza a Mandolína hrají na plné pecky, je úžasná pohoda. Když jsme si po přípitku zazpívali naši krásnou hymnu, byli jsme jako v nebi. Co na závěr? Škoda toho slova. Moc díky Maruškám za přípravu a organizaci celé akce a panu Žilíkovi za azyl. Doufáme, že se nám to příští rok povede jako letos. Ještě jednou – hodně zdraví a štěstí všem našim kamarádům a všem, kteří nám drží palce.
Zdraví Vinklerovi

 

Milé Marušky,
děkuji Vám moc  oběma za perfektní organizaci dnešního silvestrovského večírku!
Bylo to skutečně nádherné, moc jsem si to užil a v kruhu nových přátel se hezky pobavil!
Těším se na další společné akce a přeji Vám pevné zdraví a hodně elánu do nového roku!
Váš
Josef Pepa Novák

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games