Vánoční večírek

0

Druhou největší akcí roku bývá vždy vánoční večírek. Jeho příprava mnohdy začíná již v létě, kdy my organizátorky přemýšlíme, čím bychom naše Senklubáky potešily. Zaměstnáme tím spoustu lidí okolo, abychom společně oslavili Štědrý večer o pár dní dříve. Letos tím dnem byl 14. prosinec 2023. Ne všichni jsou o svátcích se svými rodinami a tak se rodinou stáváme pro tuto chvíli my všichni členové našeho Klubu seniorů 55+aktivní. A že jsme již velká a početná rodina, o tom žádná. Sešlo se nás skoro šedesát. Příprava se však vyvíjela jinak než obvykle. Nakonec snad vše dopadlo dobře, neboť se opět potvrdilo, že jsme dobrá parta.
Do sálu za námi přišli členové KC Kamenice, za vedení obce místostarosta Petr Valášek a sociální pracovnice Kateřina Kottasová, a zůstali s námi až do konce.
A jaká byla nálada? Hodně jsme si povídali při kávě, vínu z Moravy, vánočce i cukroví, které byly výborné. Zpívalo se. Vyzpovídala jsem také organizátory zpívánek a sportovních aktivit, jak to vlastně bylo na samém počátku jejich vzniku. Vše nám připomněli, zavzpomínali jsme a víme, že to není jen tak, týden co týden připravit novou porci písniček, výletů, promyšlených tras pro pěší túrky či kola. Všechny tyto pravidelné aktivity běží již svým vlastním životem.
Následovalo shlédnutí našeho vzpomínkového videa, poté výtečná večeře. Volali jsme Marušce na Moravu a předali jí pozdravy a popřáli zvládnutí náročné životní situace.
Rozdávaly se drobné dárky a dostalo se na každého.
Úplně novou taneční aktivitou se chtěla pochlubit také naše děvčata. Postupně během programu zatancovaly čtyři tance, zvládly je všechny na jedničku.
Posledním tancem pozvaly všechny zúčastněné do kola. Drželi jsme se za ruce, propojili společenství a energii celé skupiny. V tomto kruhu jsme popřáli požehnané svátky vánoční všem přítomným i těm, kteří tu s námi tentokráte nemohli být.

Poděkování za spolupráci putuje do kulturního centra našim nejbližším kolegům a na obec za finanční podporu, ale také za to, že se s námi na vánočním večírku i aktivně podíleli na průběhu jeho programu.
Poděkování patří restauraci Na Rynku za výbornou večeři a obsluhu a také sponzorům do Velkých Popovic firmě Bonavita za pochoutky, které vždy potěší mlsné jazýčky.

Poděkování všem, kdo se podílí na zdárném průběhu pravidelných aktivit, posílají všichni spokojení Senklubáci.
A my organizátorky si přejeme, aby i v dalších letech tahle parta byla soudržná, kamarádská, pomáhající si navzájem a zájem rodiny Senklubáků o akce, které pro vás připravujeme, byl stále velký.
Těšíme se společně s vámi na všechny výlety a akce, které jsou v roce 2024 před námi. Držme si palce, aby nám sloužilo zdraví a byl všudypřítomný humor, optimismus a dobrá nálada. Sepsala MH.

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games