Vánoční výdejní okénko

0

 

Všem našim kamarádům DĚKUJEME za dárečky, které jsme od vás dostaly při
Vánočním okénku 14.12.2021 a věříme, že i my jsme udělaly radost vám našimi dárky.

 

Výdejní okénko Dárky pro seniory

 

 

 

 

 

Zde uvádíme některé zpětné vazby od vás:

Ahoj Majko a Marie,
ten nápad s kalendářem a filmem  byl výborný. Muselo Vám to dát hodně práce a asi jste na tom strávily i spoustu času. Také je z toho vidět, co všechno pro důchodce děláte, a jak široký záběr to je. No, je z čeho si podle zájmu vybrat. Tak ještě jednou dík. Míla P.
Milé Marušky,
nemohu nenapsat, resp. musím napsat za váš dárek moc veliké díky! To je tedy skutečně „bohaté“ překvapení. Moc jsem si to užila, kalendář kromě kalendáře bude každý týden připomínat bezva chvíle s vámi-námi, ve filmech je ve zkratce zpracovaná historie Kamenice a citlivě navazující naše živočišení v ní i s hudbou! No fakt jsem si to hezky prožila, a to jsem ještě nepročetla knihu! Moc se na ni těším!
Díky za ten originální nápad, ochotu i elán to takto zpracovat, muselo to zabrat spoustu času…
Chtěla jsem se o to příjemno z tak hezkého dárku s vámi podělit. Moc vám přeji příjemný vánoční čas a vše jen dobré, zdraví a i ten elán i v novém roce! Objímám vás a zdravím! Jitka
Ahoj Marušky,
letošní nadílku považuji za majstrštych, povedl se Vám přímo husarský kousek, jedním slovem super,
super, super a nádherné. V kalendáři budu mít každý den vzpomínky na očích a znovu si je budu opakovat. Video bezkonkurenční a báječná režie, doprovodné slovo i písně. Také jsem si trochu poplakala, ale jsem ráda, že jsem toho byla součástí. Moc a moc Vám děkuju, děkuju, děkuju a těším se na další krásné chvíle v našem klubu. Majka B.

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games