Pyžamová párty

0

Alena Vyhnálková napsala k této akci:

Dlouho avizovaná pyžamová party proběhla v sobotu 2. 4. 2022. Odvážlivců, kteří oblékli pyžama, noční košile, župany a vyšli si do hotelu Valnovka, bylo hodně.
Své kreativní kousky předvedl skoro každý z účastníků. Mohli jsme obdivovat roztomilé pyžámko po praprababičce, pánskou noční košili doplněnou teplými podkolenkami, pruhovaná trika nebo nápis na noční košili „Chodím spát se slepicemi“. Nechyběly ani dvě japonské jukaty či teplý a měkký overal v růžové barvě. V neposlední řadě nás všechny pobavila nejstarší občanka v modré pánské noční košili, která přišla o holi, skuhrala, jak ji všechno bolí a sotva se vlekla. Zánovní noční úbory někteří obohatili motýlkem nebo perlovým náhrdelníkem ve stylu francouzské buržoazie či bílou háčkovanou šálou.
O zábavu se postarala kapela pana Bárty, která přišla rovněž dokonale stylově oblečena. To vše doplňovaly bačkory, polštářky a podomácku šité čepečky či čepice stylu „Křemílka“. Všem moc slušely.
Díky nápadu a úspěšné organizaci bude dlouho na co vzpomínat, za což patří poděkování našim dvěma Mariím. Vážíme si jejich práce zejména v této ne příliš šťastné době.

 

 

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games

Kompletní program, promo akce, soutěže,
novinky a zajímavosti
z Kulturního centra Kamenice a knihovny.

Mějte ten nejlepší přehled přímo v emailu,
s naším newsletterem Vám nic neunikne!

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

KC Kamenice will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.