11/4 Jiří Mára – Cestování s hendikepem: Japonsko

0

11.4. proběhne v Kulturním domě Beseda s Jiřím Márou o cestování kolem světa s hendikepem.

Pokud si myslíte že je pro lidi s hendikepem mnoho zážitků zapovězeno, jsme si jisti že beseda s Jiřím Márou vám otevře oči.

Japonsko3

Chtěli jsme naplnit cestovatelské sny Jirky Máry a co nejvíce mu zpříjemnit jeho nelehkou cestu životem. Jirka se stal prvním českým vozíčkářem, který navštívil všechny obydlené světadíly. Dokonce byl zapsán do České knihy rekordů. Necestujeme však kvůli slávě, ale vlastním příkladem chceme dokázat, že zdravotním hendikepem život nekončí a také motivovat ostatní vozíčkáře v boji za naplnění vlastních snů. Pevně věříme, že dokázat se dá úplně všechno.

Na besedě promítneme fotografie a videosekvence a za doprovodu domorodé hudby povídáme o všech veselých i vzrušujících zážitcích z našich cest. Přinášíme poučení, optimismus i motivaci všem věkovým skupinám.
Japonsko47

VSTUPNÉ: 80,-
Lístky v předprodeji 
v kanceláři Kulturního centra – v Kulturním domě
nebo online 

Téma besedy: JAPONSKO

Společně navštívíme tajemné chrámy, překrásné zahrady, neklidné sopečné oblasti i nespoutané vodopády. Projedeme se rychlodráhou šinkanzen, budeme obdivovat mohutné zápasníky sumó i křehké gejši. Ochutnáme exotické jídlo i neobyčejné zvyky v typických japonských restauracích a lázních, ve kterých se koupají dokonce i opice. Nahlédneme přímo do života japonské rodiny a poznáme jejich tradice i současný způsob života.
Japonsko48Japonsko16

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games