6/9 Červená Karkulka / Loutky v lese

0

Další ze série Pohádkování v knihovně se rozjela v malebné, nově otevřené Chaloupce spolku Děti v lese, z.s. v blízkosti Hamerského rybníka. Obavy, že do lesíku k Chaloupce trefí málo malých i velkých návštěvníků, se nepotvrdily, ba naopak. Dorazilo celkem 30 rodičů s dětmi a troufáme si tvrdit, že podle jejich spokojených tváří, úsměvů a velkého potlesku na konec, se pohádka všem opět líbila. A také jim chutnala bábovka a děti potěšily omalovánky s Karkulkou a vlkem. Alespoň jedna fotka na ukázku…

IMG_20230906_170002

———————————————————————————————————————————————-

Pohádkování v knihovně: Červená Karkulka

6. 9. 2023 v 17.00 hod, V Chaloupce

Divadélko Loutky v lese, se kterým knihovna spolupracuje od roku 2021 a pohádky v jejím provedení se dětem moc líbí, představí v září další z klasických příběhů.

Kdo by neznal pohádku o malé holčičce, kterou moc milovala její babička a jednou ji darovala červený čepeček karkulku. Ten se jí zalíbil tak, že nechtěla nosit nic jiného, a tak ji začali říkat Červená Karkulka. Jako ve většině pohádek i v této bojuje dobro se zlem a na Karkulku cestou k babičce číhá nebezpečí.

Zveme všechny malé děti s rodiči na další ze série loutkových pohádek v podání tohoto oblíbeného divadélka.

Pohádka se tentokrát netradičně odehraje v zázemí Chaloupky, kterou provozuje spolek Děti v lese, z. s. (adresa: ul. K Čističce č. 1863, Kamenice – Olešovice, je to chaloupka v lesíku nad Hamerským rybníkem).

Prosíme o rezervaci předem: písemně na knihovna@kamenice.cz, telefonicky na č. 773 304 252 v otevírací době knihovny, na tel. čísle 737 258 291, nebo osobně v knihovně.

Těšíme se na vaši účast!

 

 

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games