2-6/10 Týden knihoven 2023

0

Týden knihoven 2023 – Už jsme zpátky!

Termín: 2. 10. – 6. 10. 2023

V prvním říjnovém týdnu proběhne tradiční celostátní projekt Týden knihoven, který od roku 1996 pravidelně vyhlašuje Svaz knihovníků a informačních pracovníků (SKIP). Po covidových letech s podtitulem Už jsme zpátky! Kamenická knihovna nezůstane stranou a tradičně se k této akci opět připojí.

V rámci akce poskytne svým čtenářům a návštěvníkům kromě kulturních akcí také vítané výhody a bonusy.

Pomyslně si s námi můžete zaletět do Jižní Ameriky za indiány, a to v rámci poutavé přednášky s besedou i promítáním Mezi chilskými indiány, 5. 10. od 18.00 hod v Kulturním centru, společné pořádané Kulturním centrem a knihovnou.

Ve vestibulu Kulturního domu bude do 6. 10. pokračovat výstava s názvem Kniha jako umělecké dílo, zaměřující se na vývoj knižních obálek od doby secese až do 60. let minulého století.                                                                                        

Bonus pro zapomětlivé čtenáře – čtenářská amnestie. Čtenáři, kteří dlouho nevrátili knihy a kterým naběhla upomínka v jakékoliv výši, budou mít možnost „zapomenuté“ knihy a časopisy vrátit, aniž by museli již naběhlou upomínku uhradit. Tento bonus platí v případě, že vrátí všechny své výpůjčky naráz a v pořádku. Pokud byste se knih nedohledali, dluh Vám smažeme, pokud je zakoupíte a donesete nám příští týden do knihovny. Prosíme, prohledejte své domácí knihovny a doneste v uvedeném termínu všechny nevrácené dokumenty k nám do knihovny, abychom je mohli půjčovat dalším čtenářům.

Čtenářská amnestie se nevztahuje na pravidelné roční registrační poplatky a knihy zapůjčené prostřednictvím MVS (z jiných knihoven). Zároveň upozorňujeme čtenáře, kteří nevyužili výzev čtenářské amnestie v minulých letech a dokumenty nám dodnes nevrátili, na poslední možnost této akce využít bez zaplacení nahromaděných pokut.                                                                    

Bonus pro nové čtenáře. Novým čtenářům, kteří se v Týdnu knihoven zaregistrují do knihovny, bude jako bonus účtován poplatek s 50% roční slevou.

Využijte všech nabízených akcí, výhod i bonusů a přijďte nás navštívit.

P.S. propagační bannerek připravujeme

 

 

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games