ZRUŠENO: 13.12.2022 – Talkshow: Ivy Hüttnerové a Hanky Křížkové

0

Čeká vás talkshow známé zpěvačky a herečky Hanky Křížkové i herečky a malířky Ivy Hüttnerové, ve které zazní řada historek ze života i z profese…

A pochopitelně se bude i zpívat!

Iva Hüttnerová je výjimečná svými aktivitami. Je herečkou, malířkou, moderátorkou, spisovatelkou a k tomu ještě manželkou, matkou a babičkou. Všechno ji to hrozně baví. V současnosti hraje také v divadelní hře Domácí štěstí aneb Hospodyně na zabití v divadle Semafor.
 Foto 1
Hana Křížková vztah k muzice zdědila po rodičích. Tatínek dirigoval divadelní orchestr, hrál na různé hudební nástroje a maminka krásně
zpívala a v mládí hrála ochotnické divadlo. V roce 1982 nastupuje profesionální dráhu, kdy hostovala v karlovarské skupině Metronom. V roce 1988 získala stříbrnou Bratislavskou lyru, Cenu diváků a Cenu novinářů. V roce 2002 debutovala ve filmu Andělská tvář. Zpívala v muzikálu Drákula, Krysař, americkém crazy muzikálu Jeptišky a mnoha dalších. Ovšem její srdeční záležitostí je stále swing, šanson a blues.

Foto 4
Délka vystoupení: 90 min.
Vstupné: 320 / 290 Kč
Vstupenky jsou k zakoupení ZDE
Po skončení vystoupení autogramiáda.
Budou k dispozici za výhodnou cenu i kalendáře Ivy Hüttnerové, které také samozřejmě ráda podepíše.

Komentáře nejsou povoleny.

Kompletní program, promo akce, soutěže, novinky
a zajímavosti z Kulturního centra Kamenice.

Mějte ten nejlepší přehled přímo v emailu,
s naším newsletterem Vám nic neunikne!

You have successfully subscribed to the newsletter

Špatně vyplněný e-mail, zkuste to znovu.

Souhlasím se zasíláním newsletteru KC Kamenice. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat a zasílání zrušit přímo v newsletteru. Kompletní pravidla GDPR na kckamenice.cz.