24/10 Výroba Halloweenských masek a dekorací

0

Výroba Halloweenských masek a dekorací

Kdy: 24. 10. 2023

Čas: 14.00 – 16.00

Kde: přísálí Kulturního centra

Vstupné dobrovolné

Bu,bu,bu, bude Halloween! I když si tenhle celosvětově oblíbený svátek, který pochází až z dob starých Keltů, cestu do našich domácností nachází jen pomalu, děti si ho oblíbily a stává se u nich čím dál očekávanějším. Nejen kvůli vyřezávání svítících dýní, ale i masek a strašidelných kostýmů, do kterých se můžou převléct a jít do ulic koledovat o sladkosti. Kdysi lidé totiž věřili, že pomohou v odhánění zlých duchů a ony je nebudou pronásledovat.

Zveme k nám nejen všechny rodiče, ale i prarodiče s dětmi na zábavné tvořivé odpoledne, kde se můžete připravit na blížící se noc duchů. My pro vás připravíme mnoho tipů a nápadů, ať už na ručně vyrobenou masku, strašidelnou dekorací, nebo vám přímo pomůžeme s ušitím jednoduchého kostýmu (materiál si musíte donést), třeba pro ducha.

Prosíme o rezervaci předem, ať už telefonicky, písemně, nebo osobně v knihovně, abychom si pro vás mohli připravit dostatečné množství materiálu. Odnesete si krásný ručně vytvořený výrobek, příjemně strávíte odpoledne a určitě odejdete s dobrou náladou! Určitě přijďte!

banner halloween

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games