Provoz knihovny od 4. 2. – 1. 4. 2022

0

Provoz knihovny od 4. 2. – 1. 4. 2022

4. února 2022 byl po stěhování obnoven provoz knihovny v 1. patře Kulturního domu ( „na balkoně“).

V období od 4. 2. – 1. 4. 2022 bude knihovna otevřena v běžné otevírací době. Služby výměnného fondu a MVS (Meziknihovní výpůjční systém) poběží do 1. 4. dubna bez omezení.

Jsme si vědomi schodištěm ztíženého přístupu do knihovny, kdy zároveň k dočasným prostorám knihovny není možný bezbariérový přístup. Proto jsme pro méně mobilní čtenáře připravili možnost navrácení, popřípadě i zapůjčení knih prostřednictvím kanceláře KC Kamenice, jejíž provoz běží v současných přízemních prostorách.

Zapůjčení knih pro méně mobilní čtenáře je možné těmito způsoby:

  • výběrem knih prostřednictvím On-line katalogu knihovny na stránkách www.kckamenice.cz / záložka Knihovna. Čtenáři, kteří budou využívat této služby poprvé, najdou zde i návody, jak se přihlásit a knihy objednat/rezervovat. Vyčkejte oznámení na e-mail o připravenosti objednávky.
  • prostřednictvím e-mailu: 
  1.  výpisem konkrétních knih, o které máte zájem
  2. požádáním o libovolný předvýběr knih knihovnicí, kdy se následně při zapůjčování rozhodnete, které knihy si vypůjčíte
  • telefonicky (v otevírací době knihovny)

Knihy budete mít připravené v kanceláři KC Kamenice a zároveň zde můžete své výpůjčky vrátit.

Kde a v jakém režimu bude knihovna fungovat od 1. 4. 2022 až do ukončení rekonstrukce, vás budeme včas informovat. Snažíme se najít takové řešení, které by nás nenutilo knihovnu na několik měsíců zcela uzavřít.

 

Komentáře nejsou povoleny.