9/10 – Představení: Rukojmí bez rizika

0

Divadlo U Hasičů, ve hvězdném obsazení herci jako Václav Vydra, Jan Šťastný nebo Svatopluk Skopal, přijede 9. října do Kamenice zahrát oblíbené divadelní představení Rukojmí bez rizika.

IMG_1000

Pytel uloupených peněz dokáže oživit i sebevraha. Jenže policii taky.

 

Marc je ženami obdivovaný spisovatel. ale delší dobu již nemá o čem psát. Usoudí, že se nachází v bezvýchodné životní situaci a rozhodne se spáchat sebevraždu. Překvapí ho letitý přítel Luc, který se už také kdysi pokusil zabít, když ho opustila žena, a teď chce učinit totéž, protože se k němu vrátila.

Sebevražedné plány jim překazí trojice prchajících amatérských lupičů s pytlem plným peněz. Vtrhnou do bytu, sebevrahy si vezmou za rukojmí a vyhrožují, že je zabijí. Přestože je to právě to, co si Marc s Lucem nejvíce přejí, při pohledu na plný pytel bankovek dostávají znovu chuť do života. Tvůrčí fantazie se Marcovi vrací právě včas. Lupičské trio potřebuje plán a za dveřmi je policie. Máte se na co těšit.

 

110011

 

Hrají: Václav Vydra, Jan Šťastný / Svatopluk Skopal, Jana Boušková / Jana Malá, Martin Zahálka / Matin Davídek, Lenka Zahradnická / Barbora Šťastná, František Skopal / Martin Zahálka ml.

Představení začíná v 19:30
v Kulturním domě Kamenice
Vstupenky je možné koupit nebo zarezervovat online,
na číslech 323672643 / 731045466,
či osobně v kanceláři KC Kamenice

Komentáře nejsou povoleny.