Páté výročí od založení Klubu seniorů „55+aktivní“

0

V letošním roce oslaví Klub seniorů „55+aktivní“ při KC Kamenice již páté výročí své existence. Zamýšlíme se nad tím, co se za těch 5 let všechno událo. Kam se klub seniorů posunul a co nám, organizátorkám, přináší radost? Od námi připravených výletů, exkurzí, tvořivých dílen apod., jsme se posunuli k aktivnějšímu spolutvoření času samotnými seniory. Dnes přicházejí se svými vlastními nápady, tipy na výlety, a hlavně k organizování skoro všech sportovních aktivit. Máme jich dnes již široký výběr, a také oblíbených zpívánek, pořádaných na různých místech nejen obce Kamenice. Níže vám nabízíme rozhovory s těmi, kteří se na tom nejvíce podílí.

První rozhovor věnovaný Lence Medřické, organizátorce populárních zpívánek. O popularitě svědčí veliká účast zpívajících, ale i přibývající muzikanti.

Druhý článek patří Jiřímu Vinklerovi, kterému přezdíváme „sporťák“.

To, co tyto naše dva aktivní seniory spojuje, je jejich pracovitost, laskavost k ostatním a vnitřní síla být v čele skupiny. Vnímáme je jako lídry v tom, co umí. Je to dovednost, kterou ne každý má.  Vážíme si této vaší dovednosti! Vážíme si toho, že se o svou dovednost dokážete podělit s ostatními tak, aby z ní měli i oni užitek a příjemné zážitky!

Víme také, že mezi vámi, seniory, je takových přirozených a laskavých lídrů, co mají nějakou dovednost, mnohem více. Za to, jak nám organizátorkám všichni vydatně pomáháte a jste každý jeden pro druhé schopní udělat něco navíc, děkujeme!

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games