Trolí stezka mimo provoz

0

Vzhledem k řádění neznámého vandala je v současné době trolí stezka dočasně mimo provoz. Na nápravě pracujeme a v průběhu května bude opět zprovozněna. 

Všem návštěvníkům se tímto omlouváme a těšíme se na shledání po jejím opětovné spuštění.

—————————————————————————————————————

Během příjemné procházky kamenickými lesy se můžete těšit na spoustu úkolů, jako například poznávání stromů, hledání trolích domečků, ještěrčí dráhu mezi stromy a především hledání zatoulaného trolíka Bloudíka. Přijďte si do Kulturního centra pro průvodku a po splnění stezky na Vás bude čekat odměna!

Jste připraveni na trolí dobrodružství?


„Fantastickou“ cestou naším lesem vás budou provádět postavičky fiktivních bytostí – kamenných trolů, které ztvárnila výtvarnice Magdalena Brázdová.
Slohově a graficky vás provádí referent Kulturního centra Jiří Valášek.

Nenáročná cesta stezky – jedna z „nejprofláklejších“ vycházkových tras v okolí Kamenice, tak dostala zpestření vhodné i pro děti v předškolním věku. Celá je průjezdná i s kočárkem, takže se nemusíte bát vyrazit za dobrodružstvím, i když vám počet či věk dětí nedovolí své rodičovské povinnosti opouštět.

Líbila se vám stezka? Dejte nám o tom vědět! Rádi si vyslechneme tipy pro možné další stezky, které, když bude zájem, můžeme do budoucna připravit.

Těšíme se na vás v Kulturním centru!

Komentáře nejsou povoleny.