Oslava Velikonoc

0

Hned ve čtvrtek po Velikonocích, 13. dubna, jsme oslavu Velikonoc uspořádali i my v klubu seniorů. Na Želivci pod pergolou jsme si udělali pěknou velikonoční výzdobu z výrobků naší tvořivé dílny, stůl se rázem naplnil dobrůtkami všeho druhu, sladkými i slanými, a vítání a objímání nemělo konce. K pohodě a dobré náladě přispěli tři naši kytaristé Felix, Vašek a Lenka a samozřejmě všichni zúčastnění pěvci i nepěvci. Došlo také na tanec, abychom se v pohybu více zahřáli. Nasmáli jsme se vtipům, kterými sršelo několik vypravěčů. Na ohni, který nám pan Žilík předem připravil, jsme si opekli buřty.
Tato oslava jara nás opět utvrdila v tom, že je nám spolu dobře a že jsme taková prima seniorská rodina. Děkuji všem za účast a dobroty, ale hlavně děkuji panu Oldřichu Žilíkovi, který nám poskytl prostor pod pergolou u rybníčka a byl velmi vstřícný a ochotný. Jeho nabídku na uspořádání nějaké příští naší akce jsme s radostí přijali. Sepsala Marie G.

Komentáře nejsou povoleny.

Kompletní program, promo akce, soutěže, novinky
a zajímavosti z Kulturního centra Kamenice.

Mějte ten nejlepší přehled přímo v emailu,
s naším newsletterem Vám nic neunikne!

You have successfully subscribed to the newsletter

Špatně vyplněný e-mail, zkuste to znovu.

Souhlasím se zasíláním newsletteru KC Kamenice. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat a zasílání zrušit přímo v newsletteru. Kompletní pravidla GDPR na kckamenice.cz.