19/3 Ondřej Ruml

0

S vlastní koncertní podobou hudby Jaroslava Ježka vystoupí v kamenickém kulturním domě herec, zpěvák a muzikant Ondřej Ruml.

Fandové tohoto stále populárnějšího interpreta už nejspíš tuší, že náplní jeho koncertu budou především největší hity Osvobozeného divadla, neboť cédéčko a stejně tak i koncert, nesou název Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha.

Opuštěný na jevišti nebude, spolu s ním zahraje skvělá sestava Matěj Benko Quintet, která platí za skutečnou all-stars kapelu současné pražské jazzové scény.

„Kritiky k této desce Ondřeje Rumla uvádějí, že ony takzvané osvobozené standarty nejen citlivě interpretuje, ale zároveň k nim přidává i hodně tvůrčího.“

Některé skladby jsou prý oproti zavedeným podobám poněkud hybnější, jiné naopak volnější a rytmicky přefrázované, ale všechny údajně nesou punc pokory a empatické úcty k žánru.

Jak je to doopravdy, se budou moci přesvědčit i návštěvníci koncertu v Kamenici, neboť půjde o takřka věrnou scénickou podobu superlativy ověnčované desky. Zazní hlavně osobitě zpracované hity Osvobozeného divadla, jako jsou Klobouk ve křoví, Tři strážníci, Stonožka, Tmavomodrý svět, David a Goliáš, Život je jen náhoda, Šaty dělaj člověka a řada dalších.


Koncert se uskuteční 19. března v Kulturním domě.
Začínáme v 19.30.

Vstupenky: přeprodej 350 Kč / 400 Kč na místě

Předprodej / informace / rezervace: přes webticket nebo u nás v KC / Ringhofferovo nám. 434, 251 68 Kamenice / 323 672 643 / 731 045 466.

Otevírací doba:
po – čt: 8.00 – 12.00 13.00 – 16.00

Komentáře nejsou povoleny.