Nejlepší čtenáři knihovny v roce 2021

0

V rámci kampaně „Březen – měsíc čtenáře“ jsme tradičně vyhodnotili nejlepší, nejaktivnější čtenáře naší knihovny za rok 2021. Akce Čtenář roku, kdy si knihovny vybírají své nejlepší čtenáře, patří mezi celostátní projekty na podporu četby.

Hlavním kritériem hodnocení bylo opět množství přečtených knih a čtenářských návštěv v minulém roce. Kategorie jsme dále rozdělili na dospělé a dětské čtenáře a vybrali ty, kteří se umístili na prvních třech příčkách. V závorkách u jednotlivých čtenářů jsou uvedeny počty výpůjček, nebo návštěv.

VÝPŮJČKY:

Nejlepšími dospělými čtenáři v počtu výpůjček byli: paní Radka Mrázová (133), pan Ivan Lukeš (124) a paní Veronika Hanzelková (116).

Mezi tři nejlepší z kategorie děti a mládež v počtu výpůjček nejaktivnějšími byli: Maxim Zmuda (59), Karolína Sándorová (52), Eliška Komárková (28).

NÁVŠTĚVY:

V minulém roce nás z dospělých čtenářů nejvíce navštívili: paní Hana Panušková (56), paní Pavla Kubenková (44), paní Kateřina Doležalová (44) a pánové Ivan Lukeš (42) a Václav Štoček (42)

Z dětských čtenářů v počtu návštěv k nám nejčastěji zavítali: Jakub Patera (26), Martin Miklas (16), Maxim Zmuda (15).

Všem nejlepším čtenářům gratulujeme a děkujeme! Ceníme si jejich čtenářské aktivity, velkého zájmu o knihy a tím i podpory naší knihovny. Přejeme si, aby nám čtenáři zachovali přízeň i v roce 2022 a věříme, že kromě těch skalních čtenářů, kteří si do knihovny cestičku vždy najdou, se letos opět přijde zaregistrovat mnoho těch nových.

 

Komentáře nejsou povoleny.

Kompletní program, promo akce, soutěže, novinky
a zajímavosti z Kulturního centra Kamenice.

Mějte ten nejlepší přehled přímo v emailu,
s naším newsletterem Vám nic neunikne!

You have successfully subscribed to the newsletter

Špatně vyplněný e-mail, zkuste to znovu.

Souhlasím se zasíláním newsletteru KC Kamenice. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat a zasílání zrušit přímo v newsletteru. Kompletní pravidla GDPR na kckamenice.cz.