Navštívili jsme pražskou ZOO

0

Dne 25. 5. pořádal Klub seniorů 55+ aktivní z Kamenice výlet do pražské ZOO v Troji.
Počasí, pravda, nebylo úplně ideální, někteří ani nepřišli k autobusu, ale je to jejich škoda.
Zoologická zahrada je překrásně udržovaná. Vzrostlé stromy poskytující stín, rozkvetlé keře, udržované trávníky, originální chodníčky a všude čisto. Je zde spousta nových pavilonů a výběhů pro zvířata. Prohlídku jsme započali u lachtanů, a jen těžko říct, co se nám líbilo více, zda opice, šelmy, sloni, žirafy nebo koně. Když se rozpršelo, vždy bylo možné se schovat do krytých pavilonů, například třeba s hady, želvami a prehistorickými ještěry. Koupající se hroši a lední medvědi budili hrůzu i úctu. A když opět vysvitlo sluníčko z mraků, zaujali nás ve voliérách papoušci, orli či supi, u jezírek vodní ptáci jako třeba plameňáci, které jsme dlouze obdivovali pro jejich krásu. Některá zvířata jsme ani neznali.
Zážitků bylo opravdu hodně, nejvtipnější však byli lachtani, tučňáci, vydry nebo surikaty. Překvapením pro mě byly všude velmi čisté toalety. Doporučil bych všem, kteří ještě v ZOO nebyli, určitě jej navštivte. Pro děti je to učiněný ráj.
Jsem rád a pyšný na to, že máme tak krásnou zoologickou zahradu. Přeji všem, co sem přijedou, ať si to užijí stejně jako my. Děkuji těm, co nám výlet zařídili.
Sepsal Láďa Jizba

 

 

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games

Kompletní program, promo akce, soutěže,
novinky a zajímavosti
z Kulturního centra Kamenice a knihovny.

Mějte ten nejlepší přehled přímo v emailu,
s naším newsletterem Vám nic neunikne!

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

KC Kamenice will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.