4/12 Jiří Mára – cestování s hendikepem: AUSTRÁLIE

0

4. prosince nás v KD čeká, beseda s Jiřím Márou o cestování kolem světa s hendikepem.

Tentokrát o cestě po Austrálii a Tasmánii.

Pokud si myslíte že je pro lidi s hendikepem mnoho zážitků zapovězeno, jsme si jisti že beseda s Jiřím Márou vám otevře oči.

Chtěli jsme naplnit cestovatelské sny Jirky Máry a co nejvíce mu zpříjemnit jeho nelehkou cestu životem. Jirka se stal prvním českým vozíčkářem, který navštívil všechny obydlené světadíly. Dokonce byl zapsán do České knihy rekordů. Necestujeme však kvůli slávě, ale vlastním příkladem chceme dokázat, že zdravotním hendikepem život nekončí a také motivovat ostatní vozíčkáře v boji za naplnění vlastních snů. Pevně věříme, že dokázat se dá úplně všechno.

Austrálie1
Na besedě promítneme fotografie a videosekvence a za doprovodu domorodé hudby povídáme o všech veselých i vzrušujících zážitcích z našich cest. Přinášíme poučení, optimismus i motivaci všem věkovým skupinám.

Australské promítání vás často donutí vydechnout: „To snad není možný.“ Objeli jsme celý kontinent kolem dokola a vydali se i do horoucího středu k posvátnému rudému monolitu Uluru. Cestou jsme viděli skákající krokodýly, šnorchlovali ve Velkém bariérovém útesu, házeli bumerangem nebo naslouchali hraní Aboridžinců na didžeridu. Žasli jsme v poušti mezi tisícovkou skalních jehel Pinnacles, nadšeně krmili klokany z ruky a šplhali po žebříku kolem stromu do výšky 70 metrů.Austrálie37


Začátek promítání v 19:30

VSTUPNÉ: 80,-
Lístky v předprodeji
Na číslech 323672643 nebo 731 045 466
Nebo v kanceláři KC.

nebo onlineAustrálie26

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games