Jarní aktualizace z Kulturáku

0

Je nám líto, že situace ještě není tak růžová, abychom mohli realizovat již několikrát přesouvané a plánované jarní akce.

Pro všechny z nich jsme našli s vystupujícími interprety nový termín na podzim.

Všichni jsme se těšili, že se zasmějeme při sledování odlehčené komedie Můžem i s mužem, že si poslechneme povídání cestovatele Radka Jaroše o tom, jak dosáhl Koruny světa nebo si poslechneme, jak to válí Laco Deczi & Celula New York.

Nezoufejte, budeme je v Kamenici mít všechny!

 

Abyste nebyli smutní, budeme pro vás streamovat v rámci projektu Kulturáku naživu skutečně výjimečné hudební události a interprety, jejichž vystoupení byste si neměli nechat ujít.

Ve středu 7. dubna nám zahrála držitelka ceny Anděl Martina Trchová, která vystoupila spolu s Lenkou Krpalovou alias Prune.

V pondělí 12. dubna je vystřídá další z hrdých držitelů Anděla Jakub König, který je znám spíše z kapel Kittchen nebo Zvíře jménem podzim.

O nic méně zajímavým faktem je, že týden po něm, 22. dubna k nám přijede umělkyně zahraničního původu žijící v Brně Eva Jurčáková s kapelou Evolet.

A na termín, ve kterém měl vystoupit Laco, tedy 27. dubna, se k nám chystá Jan Senft neboli Člověk krve.

Budeme rádi, když si nás ZDARMA pustíte nebo se rozhodnete přispět na to, aby se u nás konalo více takových akcí i v budoucnu.

Detaily naleznete u jednotlivých akcí.

Děkujeme, že jste s námi. My slibujeme, že budeme s vámi

Tým Kulturního centra Kamenice

Komentáře nejsou povoleny.

Kompletní program, promo akce, soutěže, novinky
a zajímavosti z Kulturního centra Kamenice.

Mějte ten nejlepší přehled přímo v emailu,
s naším newsletterem Vám nic neunikne!

You have successfully subscribed to the newsletter

Špatně vyplněný e-mail, zkuste to znovu.

Souhlasím se zasíláním newsletteru KC Kamenice. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat a zasílání zrušit přímo v newsletteru. Kompletní pravidla GDPR na kckamenice.cz.