Fotosoutěž #POJĎAFOŤ | prodlužujeme do konce února

0

Vážený Kamenici fotografující lide,

Stále není mnoho příležitostí, jak se zprostředkovaně zkulturnit a proto jsme se rozhodli uspořádat velkou fotosoutěž!
Nový galerijní prostor ve foyer Kulturního domu je připraven rozkvést s vašimi snímky. Ideální čas podzimních zlatých hodinek už sice odvanul chladný zimní vítr, ale stále je mnoho příležitostí, zvláště s příchozím prvním sněhem, proč vytáhnout z šuplíků objektiv a trochu mu protáhnout závity. Kromě toho nepochybujeme, že mnoho z vás má v takových šuplících i spoustu na soutěž čekajících obrázků. Takových, které když vidíte, prostě nejde nevyfotit. I když to třeba není nejvkusnější umělecké dílo. Překvapte nás svou nápaditostí na letošní téma: Kýč. Všudypřítomně se blížící vánoce a svátky poskytují mnoho úsměvné inspirace, a tak doufáme že nebude nouze o krásné nebo i vtipné snímky!

Vítězné snímky budou vystaveny na slavnostní vernisáži při příležitosti znovuotevření kulturního domu. Hlavní cenu předá výherci patron soutěže, veřejně známá osobnost z naší obce, kterou vám odhalíme v průběhu soutěže.

Pravidla soutěže jsou:

  • Soutěž se uskuteční v období od 15. prosince 2020 do 28. února 2021.
  • Svůj soutěžní snímek nám pošlete na email Kulturního centra: kckamenice@kamenice.cz . Je na vás v jaké kvalitě budou, ovšem i to má samozřejmě vliv na jejich estetický dojem.
  • Ke snímkům přiložte své jméno. Účastí v soutěži souhlasíte s archivací osobních údajů po dobu trvání soutěže a udáváte nám tím i souhlas s použití fotografie a jména k případnému zveřejnění pod vystaveným snímkem a k jeho sdílení na sociálních sítích: Konkrétně Facebook a Instagram za účelem veřejného vyhlášení vítězů. 
  • Nejlepších vybraných 15 soutěžních fotografií vytiskneme a po soutěži věnujeme autorům.
  • Hodnotí se estetický dojem a nápaditost vystihnutí tématu: Kýč. 
  • Nejlepší snímky vybrané porotou soutěží o lístky na vybraný program pořádaný Kulturním centrem, o kamenické  „značkové“ půllitry a o samozřejmě o vystavení v nové galerii Kulturního domu. Slavnostní vernisáž bude oznámena s dostatečným předstihem, respektujeme aktuálně platná opatření.
  • Poslední podmínkou je zveřejnění vašeho soutěžního snímku na svém Facebookovém profilu s dodaným popiskem #pojďafoť.
  • Berte na vědomí, že Facebook není nijak spojen s touto soutěží a funguje pouze jako zprostředkující platforma

Těšíme se na vaše fotky a přejeme mnoho vitality a radostí do příchozí zimy.

Tým KC Kamenice

Komentáře nejsou povoleny.