10/12 Divadlo: Hledám Milence, zn. spěchá!

0

Milovníci divadla zbystřete!
10. prosince tohoto roku vám totiž přinášíme do Kulturního domu další z vydařených divadelních představení a to ne jen tak ledajaké:

Hledám Milence, zn. spěchá!

Jaroslav je neúspěšný malíř po padesátce. Po dvaceti letech manželství s podnikatelkou Miladou však na něj přišla druhá míza, a tak se schází s mladou milenkou Anetkou.

Se svou manželkou, která jej již ničím kromě peněz nepřitahuje, by se nejraději rozvedl, ale pak by ztratil dobré finanční zázemí. A mladé milenky, Anetka vůbec není výjimkou, jsou v tomto směru přece dosti náročné a vynalézavé..

IMG_7576IMG_7586

Jaroslav s Anetkou vymyslí variantu, jak se rozvést a přesto z toho získat dost peněz. Jaroslav by měl svou ženu přistihnout při nevěře, přitom vše zdokumentovat, a pak bude hračkou při rozvodu vysoudit polovinu majetku a její firmy. Aby měli milenci vše pod kontrolou, vyšlou na Miladu podplacené milence-provokatéry. A to by bylo, aby ji Jaroslav alespoň při jedné nevěře nepřistihl!

Situační černá komedie s velmi překvapivým koncem přibližuje s humorem a ironií co všechno jsou lidé pro peníze a nové milostné vztahy ochotni udělat.

63078-gallery1-5grfl

Obsazení:
Lucie Linhartová
Eva Decastelo
Vlasta Korec
Miroslav Šimůnek
Jindra Kriegel
Bořek Slezáček
Josef Hervert
Délka představení: 120 minut 
Autoři: Miroslav Oupic, Jindra Kriegel

Režie: Filip Jan Zvolský


Začátek představení v 19:30

Koupit, či rezervovat lístky si můžete buď online
Na čísle Na čísle 323672643 nebo 731 045 466
Nebo v kanceláři KC.

Ceny vstupenek: 350-300-250

Těšíme se na vás v Kulturním domě!

Komentáře nejsou povoleny.