4.10.-14.10.2021 Čtenářská amnestie 2021 na upomínací poplatky

0

Čtenářská amnestie na upomínací poplatky

V rámci celostátní akce Týden knihoven 2021 a vstřícného gesta směrem k našim čtenářům, udělí kamenická knihovna Čtenářskou amnestii v termínu od 4. 10. – 14. 10. 2021.

Čtenáři, kteří dlouho nevrátili knihy, nebo jiné dokumenty, a kterým naběhla upomínka v jakékoliv výši, budou mít možnost tyto dokumenty vrátit, aniž by museli upomínku uhradit.

Upomínky a poplatky z prodlení budou čtenářům prominuty pouze při vrácení VŠECH dokumentů (knihy, časopisy), a to v provozní době knihovny. Čtenářská amnestie se nevztahuje na pravidelné roční registrační poplatky a knihy zapůjčené prostřednictvím MVS (z jiných knihoven).

Zároveň upozorňujeme čtenáře, kteří nevyužili předešlé výzvy Čtenářské amnestie a dokumenty nám dodnes nevrátili, na poslední možnost této akce využít bez zaplacení nahromaděných pokut. Zůstane-li upomínání bezvýsledné a čtenář půjčené dokumenty ve stanovené lhůtě nevrátí, bude knihovna nucena přistoupit k dalším krokům při vymáhání jejich vrácení, včetně nákladů spojených s tímto vymáháním (viz Knihovní řád knihovny).

Prosíme, prohledejte své domácí knihovny a doneste v uvedeném termínu nevrácené knihy k nám do knihovny. Knihovna si od této akce slibuje vrácení dlouho postrádaných knih, které se tak znovu dostanou do oběhu a budou si je moci vypůjčit další čtenáři.

Děkujeme a těšíme se na vrácené knihy!

Obecní knihovna Kamenice

 

 

Komentáře nejsou povoleny.

Kompletní program, promo akce, soutěže, novinky
a zajímavosti z Kulturního centra Kamenice.

Mějte ten nejlepší přehled přímo v emailu,
s naším newsletterem Vám nic neunikne!

You have successfully subscribed to the newsletter

Špatně vyplněný e-mail, zkuste to znovu.

Souhlasím se zasíláním newsletteru KC Kamenice. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat a zasílání zrušit přímo v newsletteru. Kompletní pravidla GDPR na kckamenice.cz.