Načítání akcí

« všechny akce

Podzimní slavnosti a Veletrh aktivit | Woodstock

17. září/14:00 - 23:50

Woodstock v Kamenici?

Podzimní slavnosti Letos nebudou tradiční! Protože možností se veřejně setkávat bylo v posledních letech poskrovnu, není náhodou, že se toho teď v Kamenici tolik děje. Ale letošním vrcholem pozdního léta bude stoprocentně kamenický Woodstock!

Jednodenní, přesto nabytý open-air hudební festival, kde se budou snoubit podzimní slavnosti s Veletrhem volnočasových aktivit, na kterém si budou moct návštěvníci vybrat z rozličných příležitostí, jak si plnohodnotně naplnit volný čas sportem, nebo kroužky, které v kamenici a v okolí sídlí. Mezi jednotlivými stánky vás provedou jednotlivé aktivity, které pro vaše děti připraví představitelé našich vystavujících. A protože je hlavním účelem akce především spojovat, i dospělí si přijdou na své – zápolením v několika drobných disciplínách, které připraví naši dobrovolníci. Sobotní odpoledne v parku se pak pomalu překlene více k volné zábavě a především k muzice, které jsme pro vás tentokrát připravili pořádnou dávku a to vše jen za dobrovolné vstupné.

Orientační harmonogram akce:

  • 14:00 Zahájení veletrhu aktivit
  • 14:30 Janis Joplin revival
  • 16:15  Silver Spoons
  • 18:00 The Atavists
  • 20:00 Buty
  • 22:30 MYDY

V průběhu dne se něvíc můžete těšit na aktivity pro děti a dospělé, které si připraví jednotliví vystavovatelé a účastníci akce. Program bude proložen i dalšími vystoupeními v průběhu odpoledne.

Hlavní hvězdou celého večera budou legendární Buty, kteří svými rádiem ověřenými hity rozzáří tváře všech, co milují humor, kvalitní plnou hudbu, co se nebojí kombinovat žánry a popěvky, které prostě z hlavy nedostanete! Pokud si myslíte, že Buty neznáte, pak rozhodně nesmíte přijít o příležitost zjistit, že to jsou oni, se svými neotřelými písničkami, jako je „František“, „Nad stádem koní“, nebo „Mám jednu ruku dlouhou“, které si mnozí muzikanti s láskou vryli do svých táborákových zpěvníků. Kapela s přesahem, jako žádná jiná, s pohodovou veselou muzikou = zážitek jako žádný jiný. Buty vystoupí na podia našeho Woodstocku ve 20:00 a vy byste tam neměli chybět!

Hned po nich zbytek sobotní noci a vaší pozornosti vezmou oslniví MYDY! Mladá kapela, sršící neskutečnou taneční energií, s okázalostí sobě vlastní nahradí svou elektrizující muzikou nočního DJ a úplně hypnotizuje všechny, po show stále lačné diváky! Electro-swingová partička v kosmických kostýmech mají na svědomí hitovky, které zazněli i třeba na britském festivalu v Glastonbury. A stejně tak, jako diváci tam, budete i vy šílet z jejich performance, až vás svými skotačivými rytmy vezmou s sebou na oběžnou na vrchol oběžné dráhy večera!

Nebudou ale jedinou vycházející mladou hvězdnou na našem festivalu. O vaše srdce se budou muset podělit s bandou pohledných The Silver Spoons. Kluci z týhle party se ovšem nezdají a jejich muzika plná tenze nenechá nikoho bez pokušení se roztleskat do rytmu. Možná je už znáte z Evropy 2, kde se jejich píseň „He’s got my money now“ točila celých sedm týdnů na vrcholu hitparády, možná to bude až charismatický hlas jejich zpěváka Agustina Dunna, který potom nedostanete z hlavy. Rozhodně zvažte svoji včasnou účast a to nejen Vy – dámy.

Kdo by ještě pak volal po „řádnym rock’n’rollovym nářezu“ by měl rozhodně na festivalu zbystřit po šesté hodině, kdy se bude k takovému nářezu schylovat v podání The Atavists. Vzduch v nivě na chvíli zhutní zvuk „vosolený“ kytary a slunce chýlící se k západu na několik okamžiků přenese všechny u pódia do nostalgického víru Hendrixovských šedesátek. Tahle parta si totiž nebere servítky a jejich hudba potěší nejen rockery, ale každého, kdo se nebojí se na koncertech trochu odvázat.

Posledním zbývajícím interpretem a zároveň prvním hudebním bodem našeho line-upu bude Janis Joplin Revival. Kapela, která svým koncertem složí tribut neodmyslitelné ikoně Woodstockové éry, vás naladí do správné nálady ryzí muzikou šedesátých let minulého století.

Doufáme, že se přidáte i Vy, k naší malé demonstraci za mír a svobodu a vezmete s sebou nejen své malé, ale třeba i sousedy, nebo babičky – protože sobota 17. září tu bude pro všechny přátelské duše!

Míru a muzice zdar!

Podrobnosti

Datum:
17. září
Čas:
14:00 - 23:50
Event Categories:
, , ,
Štítky akce:
, ,

Pořadatel

Kulturní centrum
Telefon:
323 672 643; 731 045 466
Email:
Webová stránka:
https://www.webticket.cz/program/kam

Místo konání

Niva pod školou
+ Mapa Google