Načítání akcí

« všechny akce

ZRUŠENO – STONEVILLE open-air | Janek Ledecký | Honza Křížek & kapela | Artmosféra

30. července/18:00 - 23:55

| 400 v přeprodeji/550 na místě

V Kamenici opět zazní živá hudba a nejen to – i pod širým nebem!

Po roce, který pro kulturu patří bezpochyby k nejhorším v současné historii, se opět otvírá prostor k setkávání a kulturnímu vyžití… Rozhodli jsme se proto začít zlehka, největší akcí do které jsme se zatím pustili!

V pátek 30. července proběhne v Kamenickém sportovním areálu na fotbalovém hřišti STONEVILL FEST první Kamenický open air hudební festival, jehož hlavní hvězdou bude Janek Ledecký, kterému budou zdatně sekundovat Honza Křížek s kapelou a skupina Artmosféra.

Přijďte spolu s námi oslavit svobodu hudby a polovinu léta.
Začínáme hrát v 18:30 a na zlatý hřeb se můžete těšit od 21:00 hod.
Počet vstupenek je omezen na 900 !

VSTUPENKY

Line-up STONEVILLE 2021

Program akce:

18:00             Otevření areálu

18:30             Kapela Artmosféra

19:45              Honza Křížek a kapela

21:00              Janek Ledecký


Artmosféra

Kapela Artmosféra vznikla v roce 2011. Uskupení muzikantů se vyznačuje tvorbou vlastní autorské hudby. V letech 2014-2016 se umisťovali v žebříčku Českého slavíka v kategorii Hvězda internetu, za sebou mají nespočet koncertů mimo jiné i na festivalech Colours of Ostrava, Votvírák, Mezi ploty, Sázavafest, Rock For People či televizní vystoupení např. ve Snídani s Novou.

V roce 2016 vydali svoje druhé CD s názvem „Červenej nos“, které kapela pokřtila ve velkém stylu v pražském music baru La Loca za přítomnosti zvučných jmen české hudební scény. Role kmotrů se ujali Ondřej Soukup, Ondřej Gregor Brzobohatý a David Solař.

V roce 2017 složili hudbu ke spotu k nové kampani projektu Srdcerváči. Videoklip k jejich písni „Sen čeká za dveřmi“ vznikl pro internetovou televizi televizeseznam.cz, kde je od února 2019 ke shlédnutí. V distribuci Supraphonu vyšly singly „Ke štěstí“ a „Zákoutí“, které kapela natočila pod producentským dohledem Jana P. Muchowa.

V roce 2021 se na televizních obrazovkách v seriálu Kukačky objevili v roli hudebníků členové Artmosféry Milan Chlup a Vít Blažek. V plném složení pak kapela nahrála pro seriál několik skladeb. Písně nazpívala Jitka Čvančarová a na jednu z nich se připojil i legendární houslista Jan Hrubý.


Honza Křížek

– zpěvák, multiinstrumentalista, hudební skladatel, moderátor

Honza Křížek se narodil 3. 2. 1974 v Rychnově nad Kněžnou a od dětství se věnoval hudbě a hře na klavír. Vystudoval Vojenskou hudební školu Víta Nejedlého v Roudnici nad Labem v oboru bicí a klávesové nástroje. Jeho hudební kariéra je spojována především s kapelami Walk Choc Ice, Blue Effect a Kollerband. Řadu let spolupracoval též s Ivanem Králem. Jako studiový muzikant se podílel na nahrávkách umělců jako Anna K, Miroslav Žbirka, Support Lesbiens, Krucipüsk a další. 13 let moderoval pořad Objednej si svůj song na radiu ROCKZONE 105.9.

Natočil 11ti dílnou sérii rozhlasového pořadu BACKSTAGE Honzy Křížka. Jako hudební skladatel se podílel např. na divadelním představení Pohádky ze staré knihy divadla Matěje a Mirky Kopeckých, složil a nahrál hudbu pro celovečerní dokumentární film režiséra Adolfa Ziky – Zlatý muž z Ria a Příběh člověka o Robertu Vanovi.

V roce 2017 mu vyšla u společnosti Supraphon jeho první sólová deska nazvaná jednoduše Honza Křížek. Z ní postupně představil videoklipy Padám vzhůru, Tsunami a Runway. V březnu roku 2018 získal ocenění Objev roku v anketě ŽEBŘÍK MUSIC AWARDS. Své první sólové album pokřtil spolu s hosty Davidem Kollerem, Lenkou Dusilovou a Michalem Pavlíčekem za asistence Pavla Anděla.

Nyní ho můžete potkat na koncertních pódiích a letních festivalech, buď akusticky sólově, nebo v živelné rockové podobě se svou novou kapelou! Od listopadu 2018 se vrací do moderátorské role s novým hudebním pořadem Garráž Honzy Křížka, do kterého si zve zajímavé hudební hosty a společně v každém díle předělají s jeho kapelou jeden známý hudební hit. Pořad můžete sledovat na YT naknálu Kytary.czJanek Ledecký

Janek Ledecký je jednou z našich nejznámějších hudebních hvězd. Poprvé si získal pozornost publika jako frontman rockové kapely Žentour s hity jako Promilujem celou noc, Všechno bude fajn a Proklínám.

V roce 1992 se Janek vydává na samostatnou dráhu. Jeho první sólové album „Na ptáky jsme krátký“ bylo natolik úspěšné, že se stal skutečnou megahvězdou.

Při křtu sólového alba Janek skočil symbolicky premiérový bungee jump na území federace. A při natáčení videoklipu se zřítil s padákem a kvůli zraněním nemohl hrát víc než půl roku na kytaru.

Jankovo druhé album „Právě teď“, vyšlo v roce 1993, zatímco účinkoval v hlavní roli muzikálu „Pěna dní“ na prknech Divadla ABC v Praze. V květnu roku 1994 bylo toto album oceněno zlatou deskou. Na podzim téhož roku vyšlo jeho třetí živé album „Jenom tak“

S producentem Ivanem Králem (Patti Smith, Iggy Pop) natáčí Janek album „Některý věci jsou jenom jednou“. Skladby z této desky zaplnily celou „TOP 10“. V únoru roku 1996 dostala tato deska nejen zlaté ale i platinové ocenění. Roku 1996 Janek vydal nové album „Sliby se maj plnit o Vánocích“. To se stalo okamžitě zlatým a koncert v Lucerně přenášený Českou televizí zlomil veškeré předchozí rekordy. Vánoční písničky z tohoto alba se staly během pár let symbolem vánoční atmosféry.

V roce 1997 obdržel Janek cenu Česká Gramy (Zlatý Anděl) přímo z rukou Chrise Rea jako zpěvák roku. Na jaře toho samého roku nahrál nové album pojmenované „Mít kliku“ a podepsal exkluzivní smlouvu s BMG…

Fotbalové hřiště Kamenice

www.kckamenice.cz

Tel: 323 672 643

Předprodej vstupenek: www.webticket.cz/kckamenice nebo v kanceláři KC Kamenice

Vstupné: předprodej 400 Kč /na místě 550 Kč

 

Podrobnosti

Datum:
30. července
Čas:
18:00 - 23:55
Cena:
400 v přeprodeji/550 na místě
Event Categories:
,
Štítky akce:

Pořadatel

Kulturní centrum
Telefon:
323 672 643; 731 045 466
Email:
Webová stránka:
https://www.webticket.cz/program/kam

Místo konání

Sportovní areál Kamenice
Ringhofferova 60, Kamenice, 25168 Česká republika
+ Mapa Google