Načítání akcí

« všechny akce

Jiří Mára – Cestování s hendikepem: JAPONSKO

11. dubna/19:30

Beseda s Jiřím Márou o cestování kolem světa s hendikepem.

Pokud si myslíte že je pro lidi s hendikepem mnoho zážitků zapovězeno, jsme si jisti že beseda s Jiřím Márou vám otevře oči.

Japonsko3

Chtěli jsme naplnit cestovatelské sny Jirky Máry a co nejvíce mu zpříjemnit jeho nelehkou cestu životem. Jirka se stal prvním českým vozíčkářem, který navštívil všechny obydlené světadíly. Dokonce byl zapsán do České knihy rekordů. Necestujeme však kvůli slávě, ale vlastním příkladem chceme dokázat, že zdravotním hendikepem život nekončí a také motivovat ostatní vozíčkáře v boji za naplnění vlastních snů. Pevně věříme, že dokázat se dá úplně všechno.

Na besedě promítneme fotografie a videosekvence a za doprovodu domorodé hudby povídáme o všech veselých i vzrušujících zážitcích z našich cest. Přinášíme poučení, optimismus i motivaci všem věkovým skupinám.
Japonsko47

VSTUPNÉ: 80,-
Lístky v předprodeji 
v kanceláři Kulturního centra – v Kulturním domě
nebo online 

Společně navštívíme tajemné chrámy, překrásné zahrady, neklidné sopečné oblasti i nespoutané vodopády. Projedeme se rychlodráhou šinkanzen, budeme obdivovat mohutné zápasníky sumó i křehké gejši. Ochutnáme exotické jídlo i neobyčejné zvyky v typických japonských restauracích a lázních, ve kterých se koupají dokonce i opice. Nahlédneme přímo do života japonské rodiny a poznáme jejich tradice i současný způsob života.
Japonsko48Japonsko16

Podrobnosti

Datum:
11. dubna
Čas:
19:30
Event Categories:
,
Štítky akce:
,

Místo konání

Kulturní dům
Ringhoferovo náměstí, Kamenice,
+ Mapa Google