3-9/10 Týden knihoven

0

Týden knihoven v kamenické knihovně 3. 10. – 9. 10. 2022

V prvním říjnovém týdnu proběhne již 26. celostátní ročník Týdne knihoven. Tuto celostátní akci vyhlašuje pravidelně Svaz knihovníků a informačních pracovníků (SKIP). Kamenická knihovna nezůstane stranou a tradičně se opět k této akci připojí.

Týden knihoven se skloubí s termínem otevření knihovny v nových zrekonstruovaných prostorách. Skvělá příležitost, jak v rámci této akce i otevření knihovny nabídnout našim čtenářům a veřejnosti drobné bonusy. Například dětem program s pohádkou.

Pohádkováním v knihovně: 4. 10. 2022 v 17.00 hodin zahájíme sérií pravidelných loutkových divadel pro malé děti a jejich rodiče. Každý měsíc pro ně divadélko Loutky v lese odehraje jednu pohádku. V říjnu se děti mohou těšit na „Zlatovlásku“. Více informací najdete na webových stránkách knihovny, dále je možné se dotázat telefonicky, nebo přes e-mail.

Den otevřených dveří pro veřejnost: v centru zájmu knihovny jsou především čtenáři, chceme však přivítat i širší veřejnost. Proto se ve středu 5. 10. 2022, mimo svoji otevírací dobu v čase od 9.00 – 12.00, 13.00 – 16.00 hodin, otevřou prostory kamenické knihovny pro širokou veřejnost, která bude mít možnost prohlédnout si její nový vzhled, dozvědět se informace o knižním fondu, registraci i dalších službách knihovny.

Bonus pro nové čtenáře:  

Každý nový čtenář, který se přijde v rámci týdne knihoven od pondělí 3.10 do čtvrtka 6. 10., v otevírací době knihovny nově zaregistrovat, získá roční registraci do knihovny v Kamenici s 50% slevou.

Bonus pro zapomětlivé čtenáře:

V rámci této akce tradičně vycházíme vstříc svým „zapomětlivým“ čtenářům.  Proto také letos vyhlašujeme čtenářskou amnestii. Čtenáři, kteří dlouho nevrátili knihy a kterým naběhla upomínka v jakékoliv výši, budou mít možnost „zapomenuté“ knihy vrátit, aniž by museli již naběhlou upomínku uhradit. Tento bonus platí v případě, že vrátí všechny své výpůjčky naráz a v pořádku.

Vzkaz pro čtenáře kamenické knihovny: „Prosíme, prohledejte své domácí knihovny a doneste v uvedeném termínu všechny nevrácené knihy k nám do knihovny, abychom je mohli půjčovat dalším čtenářům.“

Komentáře nejsou povoleny.

io games unblocked 2024 unblocked games 2024 play games