Vyhodnocení kamenických čtenářů za rok 2018

0

V rámci celostátní akce Březen – měsíc čtenářů jsme také v naší knihovně vyhodnotili nejlepší – nejaktivnější kamenické čtenáře. Hlavním kritériem hodnocení bylo množství přečtených knih a počet návštěv v knihovně za rok 2018.

Nejlepšími čtenářkami dle počtu výpůjček v roce 2018 byly: Marcela Dvořáková, Michaela Procházková a Alena Krákorová.

Z mužů si nejvíce knih půjčili: Petr Frynta, Václav Mottl, Josef Hoznourek.

Děti a mládež také nezaostávají a tři nejlepší v této kategorii jsou: Agáta Lázeňská, František Jakub Nováček a Jakub Koukol.

Nejčastěji nám svojí návštěvou v knihovně v roce 2018 udělali radost: Anna Matoušková, Eva Neugebauerová, Pavla Kubenková, Petr Frynta, Václav Štoček, Tomáš Smejkal, z dětských čtenářů Agáta Lázeňská, Štěpánka Marcinová a Matyáš Svoboda.

Poděkování za věrnost naší knihovně patří dvěma aktivním čtenářům, kteří v loňském roce oslavili krásných 90 a 93 let! Radost máme také z nejmladšího čtenáře, kterému vloni bylo 5 let.

O knihách se říká, že jsou potravou pro duši a pro mnohé čtenáře je čtení knih i každodenní samozřejmostí. Nejlepším čtenářům gratulujeme a přejeme sobě i jim, aby je láska ke knihám a chuť ke čtení provázely i v následujících létech.

Komentáře nejsou povoleny.