26/11 VYPRODÁNO Aneta Langerová

0

Ctitelé dobré hudby a koncertů zpozorněte,

připravujeme totiž koncert zcela mimořádné interpretky,
jejíž hlas důvěrně znáte z rádií i z televize.

Za doprovodu své kapely a ševelení smičcového tria vystoupí v Kamenici 26. listopadu

Aneta Langerová.

Osobitá česká zpěvačka a hudebnice se záhy po vítězství v soutěži Česko hledá SuperStar stala jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček.
Autorský potenciál jí jako první pomáhal objevit Michal Hrůza.
Po prvních nesmělých začátcích jej naplno rozvinula při spolupráci s klavíristou, hudebním skladatelem a producentem Jakubem Zitkem.

Aneta Langerová_autor Olga Špátová_IMG_9903-2 1.11

Aneta dosud vydala čtyři řadová alba: Spousta Andělů, Dotyk, Jsem a Na Radosti.

Debutové album Spousta Andělů, vyšlo téhož roku kdy vyhrála historicky první sérii televizní soutěže „Česko hledá SuperStar“. Závěrečné písně alba Hříšná těla, křídla motýlí a Voda živá se instantně vyhouply na špičky českých žebříčků.

Poslední album Na Radosti vyšlo na konci roku 2014. Aneta spolu s klavíristou, hudebním skladatelem a producentem Jakubem Zitkem pracovala dva roky na písních, původní hudbě a textech. Pro inspiraci se vydali na Šumavu, kde objevili dnes již zaniklou osadu Na Radosti. To místo jim učarovalo a pomohlo jim přivést na svět desku plnou příběhů. Propracované aranže a osobitý zpěv Anety Langerové předznamenaly úspěch u fanoušků i kritiků.

Ze čtyř nominací Akademie populární hudby – CENY ANDĚL 2014 proměnila všechny v andělské sošky a třikrát uspěla ve fanouškovské anketě Žebřík 2014.

aneta-langerova-DVD a CD Na vlně radosti-autor Helena Kadlčíková-DSC_1048 „Koncerty jsou pro mě nádherný zážitek. Jsem obklopena lidmi, se kterými je mi opravdu dobře. Dlouho jsem je hledala a věřím, že naše souznění je na pódiu znát. Stejné souznění panuje i v zákulisí. Každé setkání s fanoušky nás nabíjí neskutečnou energií. Snažíme se tu radost lidem vracet,”

 

Vedle písní z posledního alba nebudou chybět i starší skladby v nových aranžích a také poslední singl Hvězda.


Začátek představení v 19:30

Koupit, či rezervovat lístky si můžete buď online
Na čísle 323672643 nebo 731 045 466
Nebo v kanceláři KC.

Ceny vstupenek: 480 – 420,-

Těšíme se na vás v Kulturním domě!Ukázka z aktuálního turné ,,Na radosti“ – záznam koncertu ve Fóru Karlín

Komentáře nejsou povoleny.