24/5 Beseda se spisovatelkou Zuzanou Koubkovou

0

Zuzana Koubková – beseda s autorkou historických románů

Kdy: středa 24. 5. 2023

Kde: přísálí Kulturního domu

Čas: 18:00 hod

Vstupné: dobrovolné

Prosíme o rezervaci místa osobně v knihovně, prostřednictvím telefonu 323 671 048 v otevírací době knihovny, nebo písemně na e-mail: knihovna@kamenice.cz

Její knihy se v regálech kamenické knihovny moc neohřejí a často putují k rukám dalšího čtenáře. Novinky jsou očekávané a poptávané. Oblíbené jsou nejen čtenáři, kteří vyhledávají historické romány, ale i čtenáři, kteří většinou šáhnou pro beletrii současnou.

Kdo je Zuzana Koubková? Je oblíbenou českou spisovatelkou, kterou, jak sama říká, k psaní přivedlo její hobby – historický šerm. Tento koníček ovlivnil její rozhodnutí ke studiu odborných historických pramenů, začala se zajímat o osudy českých středověkých i novověkých velikánů a historických událostí. Většina z jejich románů se odehrává v době přemyslovských Čech, zahrnuje širokou paletu postav, kde krom vládců a velmožů se setkáte s obyčejnými lidmi, duchovními, obchodníky, rolníky a krásnými ženami. Ve svých knihách využívá svou zálibu v šermu, najdete v nich pořádné boje a bitvy. Chcete její dílo blíže poznat? Přijďte si do knihovny půjčit některý z jejich románů.

Považuje se za spisovatelku pro zábavu, psaní je pro ni jen koníčkem. Profesí je rostlinolékařka a pracuje ve státní rostlinolékařské zprávě. Více o jejím velmi zajímavém životě, tvorbě díla, nebo kde hledá inspiraci pro své další knihy si přijďte poslechnout k nám do knihovny.

Těšíme se na vaši účast!

Komentáře nejsou povoleny.

Kompletní program, promo akce, soutěže, novinky
a zajímavosti z Kulturního centra Kamenice.

Mějte ten nejlepší přehled přímo v emailu,
s naším newsletterem Vám nic neunikne!

You have successfully subscribed to the newsletter

Špatně vyplněný e-mail, zkuste to znovu.

Souhlasím se zasíláním newsletteru KC Kamenice. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat a zasílání zrušit přímo v newsletteru. Kompletní pravidla GDPR na kckamenice.cz.